Özçelik Doğalgaz Hakkında

İklimlendirme sektöründe 2015 yılından itibaren faaliyete başlayan Özçelik Doğalgaz Isıtma Soğutma Ltd. Şti., sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak mühendis yönetici kadrosuyla inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Ankara’nın lider taahhütcü doğalgaz, ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, su teknolojisi ve yenilenebilir enerji grubu konumundadır.

Özçelik Doğalgaz bünyesinde Doğalgaz Proje, Doğalgaz Taahhüt, Mekanik Taahhüt ve Verimli Enerji Sistemleri sunarak; Başkentgaz 7/24 İç Tesisat Yardım Servisi, Baymak Orange Store ve Bosch Termoteknik Elite Bayi olarak hizmet vermektedir.

Gelişime yönelik yatırımları, yenilikçi mühendis kadrosuyla ve güçlü altyapısıyla Akyurt, Çayyolu ve Keçiören de bulunan kurumsal satış ve operasyon merkezleriyle, 7 adet hizmet aracıyla filosu, tecrübeli ustalarıyla beklentilerin üstünde hizmet üretiyor. Ankara genelinde hizmet ağı ile doğalgaz, ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, su teknolojisi ve yenilenebilir enerji sektöründe çözüm sunuyor. Isıtma ürün yelpazesinde yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve genleşme tankları yer alırken, soğutma split klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları ile tüketicilere ulaşmaktadır. Yenilenebilir enerji alanında; güneş kolektörleri, biomass kazanlar, biodiesel brülörler, fotovoltaik sistemler ile sektördeki yerini alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise termosifon, termoboyler, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforlar ile Baymak ve Bosch Termoteknik güvencesini kullanıcılarına sunmaktadır.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre müşteri istekleri ötesinde çözümler geliştiren Özçelik Doğalgaz; başarı belgeleri, fabrika bayilikleriyle insana verdiği değeri güçlendiriyor. Doğalgaz, ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, su teknolojisi ve yenilenebilir enerji alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu tüketiciyle buluşturuyor.
Bugün, sektörünün ısıtma lider firması olan Özçelik Doğalgaz yoğuşma, güneş enerjisi ve ısı pompası gibi sadece verimli ısıtma teknolojilerini kullanıyor olması doğaya ve insana verdiği değeri özetler niteliktedir.

Vizyon

Ankara’da iklimlendirme sektörünün taahhütçü lideri olarak; doğalgaz ısıtma soğutma denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, öncü mühendislik çözümleri ve müşteri odaklılığı ile en fazla tercih edilen firma olmak.

Misyon

Genç ve dinamik kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği İklimlendirme sektöründeki uygulama alanında inovasyon odağında çözümler üretmektir. Bu misyonla müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini teknolojik alt yapı ile en doğru yöntemle karşılamaktır.

Değerlerimiz

Özçelik Doğalgaz olarak Ankara’nın farklı bölgelerine yayılmış Şube ve Showroom ile binlerce insanın hayatına dokunuyor,
daha konforlu mekanlar ve mutlu evler hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyor.

ozc3

Birlikte Çalışıyoruz

Takım çalışmasının gücüne inanır bilgiyi paylaşarak birlikte başarırız.

ozc1

Güvenli ve Adiliz

Adil, şeffaf ve güven odaklı çalışırız.

ozc4

Yenilikçiyiz

Girişime, gelişime ve yeniliğe kapılarımızı sonuna kadar açarız.

ozc2

Sürdürülebilirliğe Sahibiz

Sorumluluk alarak sürdürülebilir bir yaşam için çabalıyoruz.

iconYorumlar

Güler yüzlü hizmet, ilgi alaka güzel, kaliteli kombi ve işçilik teşekkürler Özçelik Doğalgaz
Hasan Kaya
Rated 5 out of 5
7/24 Verdiği hizmet ile mükemmel bir yer. Tavsiye ederim.
Onur Er
Rated 5 out of 5
Güvenilir bir firma, hemen geldiler, yardımcı oldular. Teşekkürler.
Nur Köseoğlu
Rated 4.5 out of 5
Kaliteli bir hizmet anlayışları var, Başkentgaz ile senkronize çalışıyorlar.
Umut Aydın
Rated 5 out of 5
Doğalgaz proje çizim hizmeti aldık, tüm işlemler esnasında yardımcı oldular. Teşekkürler.
Serkan Yiğit
Rated 5 out of 5
İlgi ve alaka güzel, kombi aldık, memnun kaldık.
Canan Sandıkçı
Rated 4.5 out of 5
Back to Top
Product has been added to your cart